احادیث مهدوی

شاید خیلی موقع ها یادمان میرود که چه دین و اعتقاد محکمی داریم و می توانیم خیلی به آن افتخار کنیم. در دین ما هر چیزی قانون و محدوده خودش رو دارد و همه مطالب مستند در کتابهای تاریخی که درستی آنها تأیید شده به وضوح آمده است. یکی از این باورهای مهم ما که مو لای درزش نمیرود، اعتقاد به مهدویت و حضور امام دواردهم است. این موضوع از زمان پیامبرمان تذکر داده شده و هر امامی در زمان خودش به آن اشاره کرده.
ویژگی ها و مشخصاتی که از نصب، تولد، غیبت و ظهور امام مهدی علیه السلام، در متون دینی ما آمده، به قدری دقیق و محکم هست که هیچ کس دیگری نمیتواند جای او را بگیرد. قطعا تمام این احادیث در فضای محدود اینستاگرام قابل ارائه نیست و به عنوان نمونه می توانید بخشی از آن ها از انتهای همین متن، دریافت و مطالعه کنید.
با در نظر گرفتن این احادیث معتبر می توان دید که همه آنهایی که ادعای مهدویت کردند، هیچ تشابهی با موعود شیعیان، حضرت مهدی علیه السلام نداشتند و همه به دنبال فریب شیعیان نا آگاه بودند.
این را بدانیم، خدای مهربانی که وعده داده عدالت، امنیت و آرامش را با ظهور منجی در زمین برقرار می کند، نشانه های زیادی را برای من و شمای شیعه گذاشته تا راه را از بیراهه تشخیص دهیم…

احادیث مهدوی PDF

احادیث مهدوی WORD

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *